Lijst van vooringeschrevenen (mini)

Een "V" in de kolom "Email OK" duidt aan dat u wel degelijk gedrukt hebt op de binding overgemaakt in de activeringsmail die wij u gezonden hebben. Een "V" in de kolom « betaald » betekent dat wij wel degelijk uw betaling ontvangen hebben en dat uw inschrijving bevestigd is.

Indien u zich bevindt in de lijst hieronder maar nog niet uw activeringsmail ontvangen hebt, kijkt u na of deze zich niet bevindt in uw dossier "spam".

# Naam Voornaam Geboortejaar Geslacht Club Vergunning Land Email OK Betaald Slabbetje
1 Guilmain Jean 1955 H LDLV Belgique V
2 Artus Carine 1983 F Belgique
3 Dekker Patricia 1970 F Nederland V
4 Sansen Yohan 1988 H Belgique V V 19
5 Vijaykumar Biradar 1981 H Netherlands V V 20
6 differdange luc 1957 H Luxembourg V V 21
7 Goutte Sébastien 1986 H Belgique V V 18
8 Loontiens Sophie 1974 F TJAK België
9 Wuyts Sofie 1978 F Belgie V
10 De Bruyne Anne 1967 F LDLV belgique V
11 Present Yves 1979 H Belgie V
12 Ponseele Ilse 1977 F Belgie V
13 Govaerts Sophie 1986 F Belgium V 92
14 Duchesne Christophe 1969 H Run4Fun Havelange Belgique V 6
15 Brichard Florence 1972 F Run4Fun Havelange Belgique V V 5
16 Marion Isabelle 1974 F Run 4 Fun havelange belgique
17 Roumont Cécile 1970 F Run4fun Havelange Belgique V
18 Baijot Amandine 1985 F Belgique V
19 marion isabelle 1974 F Run4Fun Havelange belgique V
20 NELKI INGEBORG 1953 F lendemains de la veille Belgique V V 2
21 Dewez Chantal 1953 F LDLV Belgique V V 1
22 Schranz Pascale 1965 F Vegan Runners Luxembourg / Luxembourg V V 76
23 Dehon Laurent 1975 H Belgique V V 11
24 Jacquemin Hervé 1978 H Belgique V V 12
25 Mokhtari Karim 1974 H Belgique V
26 BOUTET Michel 1963 H Run4Fun Havelange Belgique V V 3
27 Bruhl Claude 1975 H Belgique V V 4
28 Myaux Georges 1948 H Lendemains de la veille Belgique V
29 Buchet Micheline 1950 F Lendemains de la veille Belgique V V 24
30 Vrancken joost 1983 H België V
31 EMI SUZUKI 1982 F Belgium V
32 EMI SUZUKI 1982 F JAPAN V
33 GRENIER Jean Noel 1969 H Belgique V V 26
34 Vertente Niels 1985 H België V V 10
35 De Meyer Tom 1988 H België V V 7
36 parmentier xavier 1955 H belgique
37 Thiry Hélène 1993 F Belgique V V 9
38 Thiry Philippe 1966 H Belgique V V 8
39 Rentmeister Micheline 1970 F Belgique V
40 Van Regenmorter Nathalie 1984 F Cepal Belgique V V 13
41 Decroix Marc 1959 H Cepal Belgique V 31
42 Celili Selvi 1974 F Cepal Belgique V 30
43 Crappe Nicolas 1990 H JOGGANS Belgium V V 17
44 Bouillard Gwenaëlle 1989 F JOGGANS Belgium V V 16
45 Crappe Philippe 1961 H LDLV Belgium V V 14
46 Crappe Martin 1996 H Belgium V V 15
47 Libois Clotilde 1988 F Belgique
48 Henrotay Pauline 1984 F V V 27
49 Brossart Julien 1987 H BDD Belgique V 46
50 Houssiau Christophe 1983 H BDD Belgique V V 22
51 lippolis graziella 1974 H ESM Belgique V V 28
52 Vancompernolle koen 1965 H Torrac België V 29
53 Moeskops Dirk 1984 H Avr 69 818099 Nederland
54 spronck sabine 1966 F rcb gal Belgique V V 25
55 Demaseure Geert 1987 H België
56 TEICHMANN MONIKA 1964 F cépal rue Paul Devigne 30 Belgique V V 23
57 Van Driessche Stephan 1971 H Axa Running Team Belgique V V 32
58 Pavlov Renata 1966 F Slovaquie V
59 Mazingue Edwige 1975 F France V 37
60 Mazingue Mickael 1974 F France V V 38
61 TORTORA Sabrina 1983 F Belgique V V 49
62 Callut Anil 1993 H Belgique V V 47
63 Pigeon Corinne 1984 F Belgique V V 39
64 Hofmans Nathalie 1983 F Belgique
65 Bruggen lisette 1959 F hst haccourt belgique V 35
66 Diffels Marc 1973 H Rue Ol Folle, 1 Belgique V V 36
67 ANDRES GABY 1972 F SCB Tri 3217 B V V 51
68 Hanssen Ramon 1982 H Nederland V V 34
69 Bousson Emmanuelle 1971 F Extratrail Belgique V V 33
70 Cann Nolwenn 1990 F Belgique V V 48
71 Polet Céline 1987 F 17 Rue du président Belgique V 80
72 galeote esteban 1975 H cepal belgique
73 Verdenberg Amerens 1963 F AV Phoenix NL V V 41
74 Brouwer Wietske 1996 F NL V V 42
75 Brouwer Femke 2000 F AV Phoenix NL V V 43
76 Bolsens Paul 1955 H Trol België V V 40
77 Rahier virginie 1978 F Belgique
78 Miclotte Julien 1995 H V 45
79 Tihange Amandine 1996 F V V 44
80 Buschgens Nathalie 1971 F HST B V V 69
81 Conraads Marc 1966 H HST Belgique V V 66
82 Fachinat Cécile 1979 F BDD Belgique
83 De Ro Yann 1980 H Belgique V 50
84 Schwalbach Irma 1969 F Nederland V V 52
85 Van Poer Laurent 1996 H Belton Team Quai orban 10 Belgique V V 87
86 Yven Sonia 1995 F Belton Team Quai orban 10 Belgique V 88
87 Tassin Yves 1964 H Run Loisirs Hassan Team Belgique V V 64
88 Barbarossa Emanuele 1984 H Belgique V 53
89 Hardy Kenny 1981 H RUN'Essence rue magotte 4 Belgique V
90 Gomez Cano FRANCOISE 1982 F RUN'Essence MAGOTTE, 4 Belgique V
91 Conradt Boris 1993 H Belgique V 57
92 MATHONET Nicolas 1996 H Belgqique V V 55
93 MATHONET Pierre 1999 H Belgique V V 54
94 Mommaerts Lieve 1968 F Belgium V V 135
95 MASSET Caroline 1967 F ART Belgique V V 117
96 Marichal Robin 2001 H Longfaye Belgique V V 56
97 Deckers Jean-Louis 1971 H Rue magotte, 12 Belgique V V 89
98 Kirincic Dolores 1961 F Run essence Rue magotte, 12 Belgique V V 90
99 van Ham Gertjan 1990 H Belgie V V 79
100 oboeuf valerie 1982 F france V
101 Leconte Ode 1985 F Belgique V
102 Roggen Kris 1981 H V V 82
103 BOUDRU MARC 1961 H rue de Haccourt, 50 Belgique V 81
104 BOUDRU MARC 1961 H rue de Haccourt, 50 Belgique
105 Leburton Pascale 1969 F Belgique V V 83
106 Gilain Christophe 1988 H Belgique
107 Vandenrijt Jan 1984 H Belgie V V 86
108 Hochvart Noemie 1991 F BDD Belgique
109 Brassaert André 1948 H team lapin Torrac België V V 91
110 Thissen Alexandre 1988 H Belgique V V 84
111 Lieffrig Valerie 1987 F Belgique V V 85
112 de Meurers Jennifer 1974 F Belgique V V 103
113 Jespers Leene 1974 F Trol Belgium belgie V V 67
114 Vanderwegen Tina 1979 F Zweden V V 62
115 Delveau Sebastien 1994 H Belgique
116 PIERETTI Laurence 1974 F Belgique V V 68
117 Caise Carine 1966 F Tharée Team Trail Belgique V V 78
118 THONON Eve 1972 F Run loisir rfcl Belgique V V 63
119 CORTVRIENDT Sofie 1971 F AXA Team Belgique V V 61
120 DAEL Marie 1966 F RSCA Spa BE
121 Halleux Jean-Pierre 1971 H FNO6 V V 73
122 Collard Jean-Paul 1979 H FNO6 V V 74
123 Everix Ronny 1966 H Volharding beveren Belgie V 58
124 Califice RIchard 1984 H FNO6 V V 75
125 Wilssens Jean Pierre 1957 H Volharding beveren Belgie V 59
126 Bordui Dirk 1962 H Volharding beveren Belgie V 60
127 Lallemand Quentin 1991 H FNO6 V 72
128 Lowie Frank 1965 H Volharding beveren Belgie V 65
129 Scherberich Uschi 1948 F Brander SV Tri Team Deutschland V
130 rosselaar christine 1963 F hst belgique V V 71
131 THIRION Alain 1963 H Belgique V V 94
132 spronck sabine 1966 F rcb gal Belgique V V 107
133 Tabak Femke 1984 F Pays-bas V V 77
134 buxant karine 1973 F belgique V V 70
135 DEMOULIN Marie-Christine 1956 F WRC Lierneux Belgique V V 95
136 Pinckaers Sylvia 1968 F Cave qui Court Belgique V 137
137 Langanke Hildegard 1953 F DLC Aachen Deutschland V V 97
138 Marichal sandra 1975 F Bio-san Belgique V V 101
139 Rentmeister Jean 1963 H Bio-san Belgique V V 102
140 Dickheuer Oliver 1964 H Brander SV Tri Team Deutschland V V 113
141 Franssen Sarah 1986 F Luxembourg V V 96
142 van der Wielen Cécile 1948 F Belgique
143 Delande cécile 1948 F Belgique V V 122
144 Gazon Pascal 1979 H Belgique V V 93
145 Tastenhoye Sebastien 1972 H Belgique V V 98
146 Tastenhoye Lucile 2004 F Belgique V V 99
147 BRASSEUR Aurore 1981 F Belgique V V 131
148 Stockx Dieter 1980 H Team Woopwoop België V V 104
149 BRUYERE LAETITIA 1979 F WRC LIERNEUX BELGIQUE V 111
150 JAMSIN MARC 1967 H CO LIEGE BELGIQUE V V 108
151 VALENTINY AMELIE 1981 F BELGIQUE V 112
152 Wyard Fabienne 1969 F Belgique V V 105
153 Wolf Janine 1977 F Brander SV Tri-Team Deutschland V V 106
154 Scholz Annika 1968 H Heiligenhauser Lunge Deutschland V
155 Scholz Hans-Heinrich 1968 H Heiligenhauser Lunge Deutschland V
156 Ronsmans Maygane 1987 F Belgique V V 100
157 Rahier virginie 1978 F Belgique
158 De Latter Laurence 1974 F Les coureurs orpois Belgique V V 110
159 Dollendorf Till 2003 H Lauftreff Reuland und Umgebung Belgien V
160 Brédo Jean 1951 H OLVE Sur Bailleu, 24 Belgique V V 123
161 Brédo Jérémy 1997 H OLVE Sur Bailleu, 24 Belgique V 124
162 courquin edouard 1992 H SISI LA FAMILLE FRANCE V
163 Pincket Jole 1993 F Blanco Beernem België
164 Demarteau laetitia 1982 F belgique V V 109
165 Moens Sylvia 1974 F Belgique V V 125
166 Molinghen Laurie 1990 F V V 139
167 Sonnet Jenny 1991 F V V 130
168 Massoz Sylvie 1983 F WRC Lierneux Belgique V 121
169 Van Acker Els 1979 F trail volharding België V V 119
170 Bollaert Brenda 1979 F België V V 120
171 Caroline Kornwolf 1978 F Belgique V V 116
172 Crémer Florence 1992 F WRC lierneux Belgique V V 126
173 ZANDER Catherine 1980 F Belgique V V 133
174 HERCOT JEAN 1962 H NIGHT TEAM DOLHAIN ALLEE DES ACACIAS 14 belgique V 114
175 Degey Virginie 1977 F Belgique V
176 Jost Virginie 1975 F Belgique V V 127
177 servais sabrina 1977 F Belgique V V 132
178 Valepin Kathleen 1972 F Gag Belgique V V 115
179 Franssen Andreas 1963 H TV Refrath Germany V V 118
180 Debois Anne-Catherine 1975 F GAG Belgique V V 129
181 Arnould Bernard 1948 H Grand rue 62 b Belgique V V 136
182 Delanaye Annick 1968 F WRC Lierneux Belgique V V 138
183 Rochet Christel 1971 F Trek & Trail Grand-rue, 62b Belgique V V 134
184 Arnould Mathias 1999 H Belgique V V 128
185 EL HAMDANI Inès 1995 F Belgique
186 Trillet Clément 1999 H Belgique V
187 Lodez Anne 1965 F RCA Spa Belgique