Lijst van vooringeschrevenen (middle)

Een "V" in de kolom "Email OK" duidt aan dat u wel degelijk gedrukt hebt op de binding overgemaakt in de activeringsmail die wij u gezonden hebben. Een "V" in de kolom « betaald » betekent dat wij wel degelijk uw betaling ontvangen hebben en dat uw inschrijving bevestigd is.

Indien u zich bevindt in de lijst hieronder maar nog niet uw activeringsmail ontvangen hebt, kijkt u na of deze zich niet bevindt in uw dossier "spam".

# Naam Voornaam Geboortejaar Geslacht Club Vergunning Land Email OK Betaald Slabbetje
1 Trails Craving 1973 H Craving Trails Nederland V
2 Canon Mathieu 1976 H LDLV Belgique V
3 MALBRECQ Bernard 1957 H Les BDD Belgique V
4 Glouden Thomas 1978 H Belgique V
5 TYTECA Benoît 1985 H RCB GAL Belgique V
6 Mey Sabine 1969 F LG Rheinbach Deutschland
7 Simon Chris 1968 H LG Rheinbach Deutschland V
8 Dubois Aurélien 1996 H Belgique V
9 Belmans Pieter-Jan 1986 H Belgie V
10 Bellinckx Joris 1986 H Belgium V
11 Anthierens Jochen 1978 H / / België
12 Vanasschen Christian 1982 H Belgique V V 1034
13 Ponselet Gaëlle 1984 F LDLV Belgique V
14 Daemen Nele 1986 F Belgie
15 Mulder Roy 1972 H Onder Ons Oosterbeek Nederland V 1023
16 Bokkel sylvia 1961 F Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1044
17 Janssen-Groesbeek Anke 1973 F Onder Ons Oosterbeek Nederland V
18 Visser Yvonne 1969 F Sous Nous Paus-Bas V
19 Wenting Anita 1964 F Sous Nous Nederland V
20 Iris Latuasan 1966 F Sous Nous Oosterbeek Nederland V
21 Zentveld Astrid 1965 F Onder Ons Les Pays-bas V
22 Willemsen Peter 1964 H OnderOns Pays-Bas
23 Duijvendijk van Michiel 1976 H Onder Ons Nederland V
24 Sevens Isabelle 1989 F BDD Belgique V 1058
25 Taruishi Yuko 1948 F JSB Belgium
26 Moury Maïté 1990 F BDD Belgique
27 Van Eyken Kelly 1983 F Belgique
28 van Dijk Dirkje 1948 F OSV Onder Ons Oosterbeek Nederland V
29 lesne didier 1964 H LDLV BELGIQUE V
30 HAU Éric 1961 H USL jogging France
31 Verhaegen Steven 1972 H België V
32 Huppe Catherine 1966 F Belgique V
33 Onodera Takashi 1978 H Japan V 1029
34 Onodera Takashi 1978 H JAPAN
35 Nelis Vincent 1976 H belgique V V 1052
36 Delabastita Ward 1987 H HRC Belgique V
37 Kleinkenberg luc 1966 H Belgique
38 Kleinkenberg Pierre 1970 H Run 4 Fun havelange belgique V
39 Stamm Ulrich 1957 H DLC Aachen Deutschland V
40 Vercauteren Jeroen 1981 H België V
41 Snelder Anne-Marie 1963 F Onder Ons Nederland V
42 Malbrecq Romain 1989 H BDD Belgique V
43 bayet arnaud 1973 H run 4 fun belgique V
44 Charlier Sandrine 1973 F Run4Fun Havelange Belgique V V 1046
45 Andre Kragt 1962 H V
46 Paul Luijnenburg 1965 H AV Waterweg Nederland
47 Marot Julie 1979 F Ldlv Belgique V
48 Hastir Fabrice 1971 H Trakks Team Élite Belgique
49 de Sonnaville Niels 1989 H Nederland V
50 HENNEGHIEN William 1972 H LDLV ? Belgique V
51 Jacobs Guy 1962 H keiner keine Luxemburg V
52 DEHOUST Marianne 1961 F Les BDD Belgique V
53 MAQUET Fabienne 1970 F Run4Fun Havelange Belgique V
54 Geets Bertrand 1970 H Belgique V
55 Lequeux Sarah 1979 F OCAN Belgique V V 1084
56 BRONSART Audrey 1985 F V
57 HORTEN Jean-Philippe 1948 H V
58 Plumet Carine 1963 F LDLV Belgique V V 1002
59 KLEINKENBERG luc 1966 H Run4fun Havelange Belgique V
60 Fraikin Loïc 1990 H Belgique
61 Malko Ezra 1987 H X X Nederland V
62 Takashi Onodera 1978 H Japan V
63 Perez Juan 1978 H LDLV Belgique V
64 Lustgraaf Bart 1954 H Pays Bas V
65 Marconi Vincent 1988 H Belgique V
66 Lemmens Stephanie 1974 F GAG Belgique V V 1186
67 Carlier Serge 1970 H Allemagne V V 1022
68 Cordaro Fabrice 1981 H Belgique V
69 Faure Lisabeth 1960 F LDLV Belgique V
70 Meode Aurélie 1980 F Belgique V
71 Boonen Jean-Michel 1975 H Belgique V
72 Cransveld Caroline 1976 F Belgique V V 1006
73 soumillion michiel 1986 H / / Belgie
74 Moyersoen Bernard 1962 H SRHF 808009 Belgique
75 wauters lieselotte 1985 F Belgium V V 1000
76 van de voorde bart 1979 H belgium
77 de Liedekerke Florent 1989 H Belgique V
78 beullens werner 1961 H none België (BE) V
79 Whittaker Claire 1985 F V V 1001
80 geets bertrand 1970 H belgique
81 geets bertrand 1970 H belgique
82 MANTELEERS LIESBETH 1969 F OCAN BELGIQUE V V 1003
83 Valkenborgh Stefaan 1985 H België V V 1072
84 Van De Velde Joffray 1988 H Belgie
85 Vriens Dries 1985 H Belgie V V 1004
86 Hanon Jean-Paul 1974 H Belgique V V 1005
87 Copet Fabian 1972 H CRAC - Belgique V V 1051
88 Annaert Bernd 1987 H V V 1033
89 Vander Elst Hans 1980 H Belgique V V 1008
90 sobczak aurore 1971 F france V V 1045
91 De Bruyne Guillaume 1988 H Belgique V V 1007
92 Vlerick Bart 1975 H Belgique V V 1042
93 Vanhoorn Sarina 1977 F Belgique V V 1041
94 Cools Dries 1987 H België V V 1010
95 Cools Gijs 1989 H België V V 1009
96 Merckaert Damien 1985 H BDD Belgique V V 1011
97 Sobczak Hervé 1966 H France V V 1195
98 aicardi marco 1975 H LUXEMBOURG V
99 Willemet Maxime 1996 H AfterTeam Trail Belgique V
100 Mouyart Philippe 1967 H Walcourse belge V V 1012
101 Rutten Kevin 1990 H V V 1015
102 Daniel Carlier 1972 H Belgique V V 1021
103 Maas Rob 1992 H AVR’69 Nederland V V 1013
104 mommens Guy 1963 H Belgique V V 1014
105 Maont vincent 1983 H Cepal / coureurs célestes Belgique V V 1016
106 lindekens christian 1978 H België V 1048
107 Deghislage Jérôme 1987 H Belgique V V 1020
108 Severin Jan 1963 H Loopgroep Nederland V V 1019
109 Ducamp Jacques 1969 H Cepal V V 1085
110 leyder olivier 1976 H PMX Belgique
111 Willems Peter 1963 H nederland V V 1017
112 Sadzot Charline 1980 F RDV run Belgique
113 Zanzen Daphné 1991 F Belgique V V 1024
114 lecler christine 1958 F belgique V V 1018
115 adeline Munaut 1980 F BE V V 1047
116 remi Luxen 1966 H BE V V 1049
117 ROOMANS Christian 1963 H Belgique V V 1043
118 Hanon Jean-Paul 1974 H Belgique
119 BERTRAND Audrey 1981 F BELGIQUE
120 Delhaise Jean-Martin 1981 H EvoRun 1 Belgium
121 gossiaux renan 1988 H Run attitude/Promosport belgique V V 1050
122 Loneux Caroline 1977 F Run4Fun Havelange Belgique V V 1055
123 SNEESSENS Alain 1970 H Belgique V V 1054
124 Jezdinska Karolina 1989 F Belgique V V 1057
125 Denis Pierre 1982 H Belgique V V 1053
126 Savelkoul Aurélie 1984 F Belgique V V 1056
127 Manu Rigo 1963 H Andenne sans BE V V 1036
128 BECKERS FRANCOISE 1973 F run4fun havelange Avenue de Criel 21 Belgique
129 ROYER Dominique 1966 H France
130 Leci Florian 1989 H Belgique
131 Hemmes Kim 1982 F Nederland V 1025
132 Demarteau Alain 1966 H Belgique V V 1032
133 Taruishi Yuko 1964 F Japan V V 1028
134 Broux Tom 1985 H BE V V 1035
135 THIELTGEN Bertrand 1985 H Belgique
136 Vriends Ben 1990 H Eindhoven Atletiek 749155 Nederland
137 Lieshout Jamie 1991 F Eindhoven Atletiek 535273 Nederland
138 Sanne Koelemeijer 1984 F Nederland V V 1026
139 Dumont Antoine 1990 H Belgique V
140 WIJNS David 1974 H belg V V 1030
141 Van Etten Maaike 1975 F Nederland
142 Kleinjans Daniel 1991 H Nederland V V 1027
143 de Cock Cédric 1986 H Nederland V V 1031
144 Tasset Christian 1956 H Pochtrunning Belgium V V 1040
145 Vermeiren Brice 1971 H Belgique V V 1059
146 D'haeyer Wim 1981 H België V V 1038
147 Tilley Jessica 1986 F België V V 1037
148 chapeau mathieu 1983 H Belgique V 1088
149 DEGEMBE Maxime 1988 H Belgique V
150 Léonard Rosemonde 1948 F CO Liège Quai Paul van Hoegaerden, 2 Belgium
151 Léonard Rosemonde 1990 F Belgium V V 1060
152 Gendebien Magali 1998 F belgique V
153 Collette Thomas 1985 H Belgique V V 1039
154 Picollo Naike 1991 F Italie
155 Lartelier Nicolas 1988 H Cepal 51 rue Elise Belgique
156 willequet anne 1975 F belgique
157 Paul Smeets 1966 H Netherlands
158 Senden Rombout 1968 H Hollande V
159 De Keyzer Alexis 1988 H Belgique V V 1062
160 GONZALEZ VIEDMA LAZARO 1961 H BELGIE
161 DENIS Guy 1948 H Belgique V V 1064
162 Borguet Catherine 1990 F belgique
163 ALLONSIUS CHRIS 1952 H jt de olifant oostende belgium
164 Visser Bram 1989 H Belgium V V 1061
165 Boonders Ed 1962 H AC Waterland 482135 Nederland V V 1063
166 Defrance Anne 1980 F Belgique
167 Letesson Clement 1988 H Belgique V V 1184
168 Wilbers Rene 1985 H Nederland V
169 Florkin Pierre 1965 H Extratrail Belgique V V 1065
170 Mersch Albert 1967 H Luxembourg
171 Bogovic Franc 1987 H / / Belgie V 1069
172 Hellin Max 1981 H RUE BLANCHE, 39 Belgique V V 1066
173 CRANSVELD Christiane 1972 F TTF Belgique V V 1071
174 Van der Poorten Joachim 1996 H Edingseweg, 183 België
175 Roosens Benoit 1989 H BDD Belgique V V 1074
176 Marco Pellegrini 1987 H Netherlands V V 1075
177 Michel Olivier 1981 H GAG Belgique V V 1067
178 Strykers Francois 1982 H RTS Sprimont Belgique V 1082
179 DUMONT Gregory 1978 H Belgique V V 1068
180 Cornet Emmanuel 1981 H E.T.Enghien Belgique V V 1073
181 Willems Josianne 1961 F Belgique V V 1100
182 ALFATLI Aymeric 1977 H Belgium
183 Brouwer Jan Kees 1961 H AV Phoenix NL V V 1070
184 PIRQUET John 1980 H Belgium V V 1110
185 Beckmann Doris 1973 F Belgien V V 1113
186 Vosters Yvonne 1990 F AVR'69 Nederland
187 Laroche Charlotte 1979 F Belgique V 1076
188 Van Cant Joachim 1978 H Belgique
189 Claeren Jan 1988 H Veloman België V 1078
190 Roskam Justine 1988 F België V 1077
191 Niessen Philippe 1990 H ASV Werth Belgium
192 Vanhulle Tim 1986 H JC Mandeldal België V 1180
193 Caron Eva 1974 F Belgie
194 De Cock Olivier 1989 H Belgie V
195 Goossens Thomas 1985 H LDLV Clos des Bouleaux, 12 Belgium
196 SARLET Julie 1985 F Belgique
197 Malbrecq Clémence 1985 F BDD Belgique V V 1081
198 van Kampen Arjan 1968 H Netherlands V V 1079
199 ALLONSIUS CHRIS 1952 H JT DE OLIFANT Belgium V
200 Thomé Grégory 1993 H Trail des Titans Belgique V V 1090
201 Willems Julien 1994 H Trail des Titans Belgique V V 1087
202 Marcel Mathieu 1986 H UTT 60013M86 Belgique V 1080
203 Caron Eva 1974 F V 1177
204 Peeters Valentijn 1977 H Belgie V V 1083
205 Renette Jasmine 1992 F I love Running Liege Belgique V 1089
206 Hubeaux Benoît 1983 H Belgique V V 1095
207 Dubaele Isabelle 1978 F 8 rue Georges Guynemer France
208 Weijtens Kay 1981 H Nederland V V 1086
209 ENGELEN Benjamin 1988 H Belgique
210 Donneau Maxime 1987 H TAF Belgique V V 1092
211 dabe jeanique 1964 F Arel trail be V 1176
212 jaques hans 1965 H Torrac België V 1093
213 Janvier Philippe 1979 H Belgique V V 1106
214 Colson David 1979 H Belgique V 1103
215 Evrard Jean-Francois 1979 H Belgique V 1105
216 Nerrinck Johan 1979 H Belgique V 1104
217 HIROKAZU HIRANO 1984 H JAPAN V V 1189
218 Emi Suzuki 1982 F JAPAN V V 1101
219 Bosmans Linn 1978 F belgië V V 1099
220 Taymans Christophe 1972 H België V V 1109
221 Küpper Walter 1953 H L.T. Rocherath Belgien V
222 Van Calster Isabelle 1973 F Belgique V V 1111
223 Peeters Olivier 1979 H Belgique V V 1102
224 Claeys Ann Sofie 1985 F Racing Club Gent 1595 België
225 Ruiz Beatriz 1976 F V
226 Demay Isabel 1969 F Turbo Belgique V V 1112
227 Schröter Bettina 1969 F LT-Training by Neiss Deutschland V V 1091
228 Descheemaecker hanne 1991 F België
229 Grégoire Elodie 1994 F Belgique
230 Grégoire Dominique 1960 H Belgique
231 Coudron Inge 1990 F Belgique
232 fobe caroline 1974 F belgique V V 1098
233 Gillijns Matthias 1978 H Belgie V V 1114
234 Croes Gérald 1992 H Trifast 2100293933 Belgique V V 1115
235 CHAPEAU François 1979 H B V V 1097
236 Bartholomé Tommy 1976 H 5 des Ardennes Belgique V V 1096
237 Seguido Alvarez Francisco 1976 H Run’Essence Belgique V V 1107
238 Fossoul Frédérique 1987 F Belgique V V 1192
239 Simonis Suzanne 1961 F challenge l'avenir Belgique V V 1108
240 Poncelet Alain 1955 H Ans en forme Belgique V
241 Daneel Ivan 1974 H Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1094
242 gosselin robert 1966 H KAA Gand B
243 Malchair Vanessa 1978 F I Love Running Liège V
244 Van Stevens Raf 1966 H Dobbelbos, 6 België V V 1175
245 Goosse Philippe 1961 H Arel Trail Arlon BE V V 1179
246 Delhaes Luc 1976 H belgique V
247 Vandenbergh Ben 1990 H Belgie
248 Colalillo Jeanine 1962 F TAF Gadeli, 6 Belgique
249 Péters Anne 1963 F RFC Liège rue de Haccourt, 50 Belgique V 1178
250 MONTERO Pierre 1965 H AXA TEAM Belgique V V 1146
251 DE NARD Stéphanie 1979 F Rue de l'Abreuvoir, 14 Belgique V V 1190
252 Bolck Joop 1972 H Nederland V V 1174
253 Barte Florent 1993 H Belgique V V 1181
254 GENON Marie-Pierre 1969 F Belgique V V 1182
255 LEJEUNE Kathy 1974 F Belgique V V 1183
256 Mula Salvatore 1973 H Belge V V 1191
257 Neirynck Gunter 1977 H Belgiê V 1147
258 Coudray Rachel 1979 F AXA Running Belgique V V 1185
259 Dollendorf Serge 1972 H Lauftreff Reuland und Umgebung Belgien V V 1163
260 Schwall Ralph 1969 H Lauftreff Reuland und Umgebung Belgique V V 1123
261 De Zwart Maarten 1971 H AV Rijnsoever Nederland V V 1187
262 Sarlette Nadine 1976 F Lauftreff Reuland und Umgebung Belgien V V 1116
263 Thomassen Janny 1958 F Nederland
264 Collard José 1960 H GAG V V 1126
265 Leloup Virginie 1976 F Belgique V V 1128
266 DEFAUWES Benoit 1968 H LA CAVE QUI COURT BELGIQUE V V 1118
267 Caravaggio Angélique 1979 F Jc Baudour Belgique V V 1130
268 MOREAU Christine 1982 F Belgique V V 1188
269 Lombard Philippe 1971 H OBJ Belgique V 1129
270 Steven Schoeters 1971 H Belgie V V 1151
271 Niessen Philippe 1990 H ASV Werth Belgique V V 1132
272 Gilson Lionel 1989 H Belgique V V 1193
273 Pijl Mark 1963 H AC Waterland 661968 Nederland V
274 Bredo Raphael 1974 H Belgique
275 Kinkel Doris 1979 F Brander SV Tri Team / Team RunVicht Deutschland V V 1194
276 laventurier sophie 1972 F AXA Running Belgique V 1125
277 FRANCOIS Géraud 1972 H Bail Run Belgique V 1124
278 Havard Philippe 1974 H Belgique V V 1136
279 Hecq Oli CRUCHOT 1966 H Coureurs Célestes: J³ Belgique V
280 Hiertz Michel 1992 H belgique V
281 Horward Adrien 1994 H BarzAddict Belgique V
282 BOELS Peter 1970 H - - België V V 1172
283 Buytaert Svere 1999 H Trol Belgium Belgie V V 1152
284 Vanhoof Peter 1967 H / België V
285 Lissens Marie-Christine 1968 F AXA Running Belgique
286 Coorevits Geert 1965 H AXA Running Belgique
287 Aldenhoff Olivier 1975 H Belgique V
288 Bachelier Victor 1988 H Belgique V
289 Henon Florence 1972 F Belgique V V 1145
290 Dejet Vincent 1968 H 5 des Ardennes Route de Bande 9 Belgique V
291 maraite marjorie 1982 F Belgique V
292 Toussaint Ivan 1976 H Les Idylles Belgique V V 1148
293 Van Landuyt Benjamin 1975 H Zweden V V 1133
294 TENEY LAURENCE 1984 F TCBM 61637F84 Belgique V 1154
295 toussaint christophe 1978 H Belgique V V 1131
296 DEHANT Anne-Pascale 1966 F RC NAMUR Belgique V 1153
297 Vanhulle Joachim 1994 H België V V 1140
298 Vereckt Marjorie 1981 F Belgique V V 1162
299 Vanhulle Rebecca 1996 F België V V 1141
300 Declercq Jef 1994 H Belgie V
301 thonon eve 1972 F run loisir rfcl belgique
302 verstappen Nicole 1978 F Nederland V V 1155
303 Kegels Laurent 1971 H V
304 Magis Jean-Benoît 1973 H RCA SPA Belgique V V 1137
305 Demblon Florian 1990 H / / Belgique V V 1134
306 REMY Gilles 1984 H BELGIQUE
307 Haleng Frederique 1972 F AXA TEAM Belgique V V 1135
308 De Fraine Ingrid 1979 F Belgie V V 1127
309 Peutat Sébastien 1981 H FNO6 V 1158
310 Van Eycke Gert 1968 H Volharding beveren Belgie V 1122
311 Vergauwen Ronny 1966 H Volharding beveren Belgie V V 1142
312 Skevee Christian 1972 H FNO6 V 1159
313 Nerrinck Johan 1979 H FNO6 V 1160
314 Guibert Christophe 1989 H FNO6 V 1161
315 Devos Pierre 1954 H FNO6 V 1157
316 Merckx Patrick 1961 H Volharding beveren Belgie V V 1121
317 Trautmann Andreas 1962 H Brander SV Tri Team Deutschland
318 Lheureux François 1981 H Belgique V V 1138
319 amicone jean-pierre 1961 H hst belgique V V 1156
320 Desmet Amélie 1983 F Belgique V V 1139
321 Dechamps Isabelle 1968 F RFCL - Hassan Team Belgique V
322 Gunter Neirynck 1977 H Belgie V
323 De Bock Ivo 1970 H Volharding beveren belgie V 1120
324 Farnier Marguerite 1966 F Axa team Belgique V V 1119
325 Sadoine Yves 1960 H Sella Ronda Team B V
326 vanderroost frederik 1982 H
327 TYTECA Cédric 1974 H RCB BEL V V 1149
328 TYTECA ARTHUR 2003 H RCB BEL V V 1150
329 Spileers Geert 1969 H Sella Ronda Team Belgie V
330 Duhr Mathias 1976 H DJK Jung Siegfried Herzogenrath Deutschland V
331 RUWET ARNAUD 1980 H New Elan Belgique V V 1166
332 LHEUREUX André 1968 H New Elan Belgique V 1167
333 MARICHAL MARIE 1983 F ANS EN FORME belgique V V 1117
334 Hubert Eric 1966 H Herve Belgique V
335 Denis Kevin 1988 H Turbo 57695M88 Belgique
336 CLAES Laurent 1968 H La Cave Qui Court Belgique V V 1168
337 BELLEFLAMME Pascale 1970 F La Cave Qui Court Belgique V V 1165
338 Van Reeth Kevin 1991 H Belgique
339 Chronowski Marek 1977 H Poland V
340 ORDONEZ LAURA 1990 F FILOU TEAM BELGIQUE V 1144
341 sluysmans martin 1960 H belgique V 1164
342 Nuttens Martin 1948 H Belgique V V 1143
343 Kraus Dirk 1970 H Roadrunner Germany V V 1171
344 Bodart Fiona 1995 F Belgique V
345 Ballant Denis 1963 H AXA TEAM Belgique V V 1169
346 Steffens Tanja 1975 F Weicheier Deutschland V
347 Vandewal Martijn 1983 H België V
348 Calderan Paola 1966 F Belgique V
349 Libois Clotilde 1988 F Belgique
350 Pinckaers Robert 1964 H Cave qui Court Belgique
351 Waterkeyn Solange 1977 F JCPMF Uccle Belgique V
352 VANDEZANDE Vincent 1966 H Rue Duc d'Arenberg, 17 Belgique V
353 Duspeaux Fabienne 1963 F Jcpmf awans Belgique
354 Mohren Frank 1969 H Germany V V 1170
355 Van Dessel Geoffroy 1979 H LDLV Belgique V
356 Kartheuser Mathieu 1992 H Belgique
357 Jeuniaux Olivier 1971 H Belgique V
358 Nihoul Simon 1987 H France V
359 Delande cécile 1976 F Belgique V
360 Roorda Christophe 1983 H Herve BELGIQUE V
361 Beauwens Florence 1988 F / / Belgique V
362 fontaine pierre 1977 H running fernelmont belgique V
363 Lauwers Coen 1990 H AVR'69 Nederland V
364 Kartheuser Mathieu 1992 H Belgique V V 1173
365 Descheemaecker Hanne 1991 F België V
366 GLEVICZKY ANDRE 1962 H Titan Nivelles 58650M62 Belgique V
367 Vancraeynest Fedrik 1979 H Belgie V
368 Verhaeghe Michiel 1990 H België V
369 Georges Cedric 1978 H Running Fernel;ont Belgique V
370 Jewasinski Michel 1972 H Les zafters Belgique V
371 De Craemer Isabelle 1971 F RC Gent Veldstraat, 53 A België V
372 Dujardin Manoël 1983 H Running Fernelmont Belgique V
373 Rennotte Raphaël 1976 H Belgium V
374 Malfliet Katja 1981 F Hrc België V
375 Vandenbergh Ben 1990 H België V
376 Claeys Ann Sofie 1985 F Racing Club Gent 1595 België
377 MANSY MICHELE 1968 F AXA Team Belgique V
378 GAROT Charles 1978 H Running Fernelmont Belgique
379 LEMAIRE Michel 1963 H RCA Spa Belgique V
380 Salvato Domenico 1963 H Mystère Belgique
381 Coelen Patrick 1975 H Belgique V
382 Libotte Virginie 1977 F Run In Liège Belgique V
383 Nondonfaz Xhavier 1974 H Belgique V
384 Sen Ercan 1970 H Cepal Belgique
385 Heyndrickx Jan 1962 H HAMURABI België V
386 Lambert Noémie 1993 F V
387 Bos Ellen 1970 F Nederland
388 Bos Peter 1967 H Nederland
389 Marchal Patrick 1968 H TURBO Belgique V
390 Neumann Max 1992 H Belgien V
391 cornet geraldine 1990 F promosport racing team belgique
392 Dessoy Arnaud 1985 H Belgique V
393 Lovens Laetitia 1978 F Belgique
394 Persy Anthony 1973 H Belgique V
395 Dirick Sandrine 1978 F Rue Bolette 1A Belgique V
396 ROSKAM Cédric 1992 H Belgique V
397 Wolf Alexander 1968 H Brander SV Tri-Team Deutschland V
398 Ruth Cindy 1978 F Belgique V
399 DEFLANDRE Jean Marie 1963 H BELGIQUE
400 De Geyter Sébastien 1987 H Belgique
401 GILSON FELICIEN 1959 H ttf 57141m59 BELGIQUE V
402 Robert Nicolas 1987 H Belgique V
403 cops Nadia 1971 F België V
404 Lommelen Rudy 1961 H V
405 Lommelen Rudy 1961 H België
406 Mouli Richard 1968 H AXA Running Team Belgium V
407 Lievens Frederic 1979 H Belgique V
408 Doratiotto Mathieu 1993 H Biotrail Running Team Belgique V
409 bastin paul 1950 H idylles bel
410 Schacht Wim 1968 H Gent Running Team België
411 Smets Karine 1976 F Axa Running Team Belgique
412 Semienova Irina 1976 F Z'heros de Malmedy Belgique V
413 Libois Clotilde 1988 F Belgique V
414 Moussebois Eric 1985 H RT Sprimont Belgique V
415 BASSLEER Olivier 1948 H rue Winamplanche, 106 Belgique V
416 Vanvoorden Philip 1970 H Graaf de Brigodestraat, 9 België V
417 bogaert maarten 1979 H Judoclub Banzai Belgie V
418 SERGIO GABARRE 1984 H ESPAGNE V
419 Kohnen Olivier 1982 H Belgium V
420 Hertay Philippe 1959 H La Cave qui Court Belgique V
421 Weijling Frank 1966 H Tas '82 Nederland V
422 Prommenschenckel Sheila 1969 F Tas '82 Nederland V
423 tempels Alain 1961 H mollets d'or belgique V
424 Guillaume Stéphane 1968 H V
425 Verdure Kevin 1986 H Aigle d'Or Rue Edouard Colson, 84 Belgique V
426 Lupsin Dominique 1969 H Belgique V
427 Vergnon Florence 1974 F Belgique V
428 LAMBINON CHRISTOPHE 1992 H BELGIQUE
429 Absil Christophe 1972 H Belgique
430 TANASE Arielle 1967 F rue des Wallons, 75 Belgique V
431 Toussaint Bertrand 1987 H Toujours Allure Belgique V
432 Hanssen Roland 1966 H La Cave qui court Belgique V
433 Fafchamps Claudine 1968 F La cave qui court Belgique V
434 Beckers Daniel 1966 H Étoile 68 Slins Belgique V
435 meziani mohand 1967 H CSF Mystére belgique V
436 Mathieu Cyril 1996 H salm trail team Belgique V
437 Bosschem Olivier 1971 H AXA Running Team Belgique V
438 Kehl Marc 1972 H Joggans Belgique V
439 Hagelstein Julien 1989 H Belgique V
440 Descornet michel 1971 H ETZa 03344M71 Belgique
441 Lecocq Michele 1966 F AXA Running Team Belgique
442 Jodogne Marie-Jeanne 1973 F HST Belgique
443 Bouvy Damien 1977 H Belgique V
444 Rausin Cecile 1974 F Belgique V
445 SENS Laurent 1966 H France
446 Gazan Adeline 1991 F Joggans Belgique V
447 REGNIER Didier 1967 H Les Zafters Belgique V
448 Joseph Bernard 1977 H Belgique V
449 Lepiemme Caroline 1978 F Run loisir rfcl Hassan Team Belgique V
450 Houben Guy 1967 H VACH Belgie
451 willot anne 1962 F run loisirs hassan team Rue des Ecoles, 25 Belgique V
452 vieslet bernard 1963 H des écoles 25, 59a025000 Belgique
453 De Beer Michèle 1957 F OCR BELGIUM WALLONIA Belgique
454 PETIT Cédric 1976 H GAG Belgique V
455 VERCAMMEN Michel 1974 H Jogging Chaineux Belgique
456 fasbinder Olivier 1970 H les idylles belgique V
457 Willems Jérôme 1985 H Belgique
458 Willem Marie 1972 F RFY Belgique V
459 Canisius Anne-Pascale 1971 F Belgique V
460 Didier Dumont 1970 H Belgique V
461 Baltus Daniel 1979 H Belgien
462 winandy guy 1956 H Rca spa Belgique
463 Tuchenhagen iris 1969 H DJK Jung Siegfried Herzogenrath deutschland V
464 Massin Rudi 1969 H Belgique