Lijst van vooringeschrevenen (middle)

Een "V" in de kolom "Email OK" duidt aan dat u wel degelijk gedrukt hebt op de binding overgemaakt in de activeringsmail die wij u gezonden hebben. Een "V" in de kolom « betaald » betekent dat wij wel degelijk uw betaling ontvangen hebben en dat uw inschrijving bevestigd is.

Indien u zich bevindt in de lijst hieronder maar nog niet uw activeringsmail ontvangen hebt, kijkt u na of deze zich niet bevindt in uw dossier "spam".

# Naam Voornaam Geboortejaar Geslacht Club Vergunning Land Email OK Betaald Slabbetje
1 Trails Craving 1973 H Craving Trails Nederland V
2 Canon Mathieu 1976 H LDLV Belgique V
3 MALBRECQ Bernard 1957 H Les BDD Belgique V V 1332
4 Glouden Thomas 1978 H Belgique V V 1197
5 TYTECA Benoît 1985 H RCB GAL Belgique V V 1345
6 Mey Sabine 1969 F LG Rheinbach Deutschland
7 Simon Chris 1968 H LG Rheinbach Deutschland V
8 Dubois Aurélien 1996 H Belgique V
9 Belmans Pieter-Jan 1986 H Belgie V
10 Bellinckx Joris 1986 H Belgium V V 1196
11 Anthierens Jochen 1978 H / / België
12 Vanasschen Christian 1982 H Belgique V V 1034
13 Ponselet Gaëlle 1984 F LDLV Belgique V
14 Daemen Nele 1986 F Belgie
15 Mulder Roy 1972 H Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1023
16 Bokkel sylvia 1961 F Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1044
17 Janssen-Groesbeek Anke 1973 F Onder Ons Oosterbeek Nederland V
18 Visser Yvonne 1969 F Sous Nous Paus-Bas V
19 Wenting Anita 1964 F Sous Nous Nederland V
20 Iris Latuasan 1966 F Sous Nous Oosterbeek Nederland V
21 Zentveld Astrid 1965 F Onder Ons Les Pays-bas V
22 Willemsen Peter 1964 H OnderOns Pays-Bas
23 Duijvendijk van Michiel 1976 H Onder Ons Nederland V
24 Sevens Isabelle 1989 F BDD Belgique V 1058
25 Taruishi Yuko 1948 F JSB Belgium
26 Moury Maïté 1990 F BDD Belgique
27 Van Eyken Kelly 1983 F Belgique
28 van Dijk Dirkje 1948 F OSV Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1346
29 lesne didier 1964 H LDLV BELGIQUE V V 1347
30 HAU Éric 1961 H USL jogging France
31 Verhaegen Steven 1972 H België V
32 Huppe Catherine 1966 F Belgique V
33 Onodera Takashi 1978 H Japan V 1029
34 Onodera Takashi 1978 H JAPAN
35 Nelis Vincent 1976 H belgique V V 1052
36 Delabastita Ward 1987 H HRC Belgique V
37 Kleinkenberg luc 1966 H Belgique
38 Kleinkenberg Pierre 1970 H Run 4 Fun havelange belgique V
39 Stamm Ulrich 1957 H DLC Aachen Deutschland V
40 Vercauteren Jeroen 1981 H België V V 1221
41 Snelder Anne-Marie 1963 F Onder Ons Nederland V
42 Malbrecq Romain 1989 H BDD Belgique V
43 bayet arnaud 1973 H run 4 fun belgique V
44 Charlier Sandrine 1973 F Run4Fun Havelange Belgique V V 1046
45 Andre Kragt 1962 H V
46 Paul Luijnenburg 1965 H AV Waterweg Nederland
47 Marot Julie 1979 F Ldlv Belgique V
48 Hastir Fabrice 1971 H Trakks Team Élite Belgique
49 de Sonnaville Niels 1989 H Nederland V
50 HENNEGHIEN William 1972 H LDLV ? Belgique V
51 DEHOUST Marianne 1961 F Les BDD Belgique V
52 MAQUET Fabienne 1970 F Run4Fun Havelange Belgique V
53 Geets Bertrand 1970 H Belgique V
54 Lequeux Sarah 1979 F OCAN Belgique V V 1084
55 BRONSART Audrey 1985 F V
56 HORTEN Jean-Philippe 1948 H V V 1341
57 Plumet Carine 1963 F LDLV Belgique V V 1002
58 KLEINKENBERG luc 1966 H Run4fun Havelange Belgique V
59 Fraikin Loïc 1990 H Belgique
60 Malko Ezra 1987 H X X Nederland V
61 Takashi Onodera 1978 H Japan V
62 Perez Juan 1978 H LDLV Belgique V
63 Lustgraaf Bart 1954 H Pays Bas V
64 Marconi Vincent 1988 H Belgique V
65 Lemmens Stephanie 1974 F GAG Belgique V V 1186
66 Carlier Serge 1970 H Allemagne V V 1022
67 Cordaro Fabrice 1981 H Belgique V
68 Faure Lisabeth 1960 F LDLV Belgique V
69 Meode Aurélie 1980 F Belgique V
70 Boonen Jean-Michel 1975 H Belgique V
71 Cransveld Caroline 1976 F Belgique V V 1006
72 soumillion michiel 1986 H / / Belgie
73 Moyersoen Bernard 1962 H SRHF 808009 Belgique
74 wauters lieselotte 1985 F Belgium V V 1000
75 van de voorde bart 1979 H belgium V 1337
76 de Liedekerke Florent 1989 H Belgique V
77 beullens werner 1961 H none België (BE) V
78 Whittaker Claire 1985 F V V 1001
79 geets bertrand 1970 H belgique
80 geets bertrand 1970 H belgique
81 MANTELEERS LIESBETH 1969 F OCAN BELGIQUE V V 1003
82 Valkenborgh Stefaan 1985 H België V V 1072
83 Van De Velde Joffray 1988 H Belgie
84 Vriens Dries 1985 H Belgie V V 1004
85 Hanon Jean-Paul 1974 H Belgique V V 1005
86 Copet Fabian 1972 H CRAC - Belgique V V 1051
87 Annaert Bernd 1987 H V V 1033
88 Vander Elst Hans 1980 H Belgique V V 1008
89 sobczak aurore 1971 F france V V 1045
90 De Bruyne Guillaume 1988 H Belgique V V 1007
91 Vlerick Bart 1975 H Belgique V V 1042
92 Vanhoorn Sarina 1977 F Belgique V V 1041
93 Cools Dries 1987 H België V V 1010
94 Cools Gijs 1989 H België V V 1009
95 Merckaert Damien 1985 H BDD Belgique V V 1011
96 Sobczak Hervé 1966 H France V V 1195
97 aicardi marco 1975 H LUXEMBOURG V
98 Willemet Maxime 1996 H AfterTeam Trail Belgique V
99 Mouyart Philippe 1967 H Walcourse belge V V 1012
100 Rutten Kevin 1990 H V V 1015
101 Daniel Carlier 1972 H Belgique V V 1021
102 Maas Rob 1992 H AVR’69 Nederland V V 1013
103 mommens Guy 1963 H Belgique V V 1014
104 Maont vincent 1983 H Cepal / coureurs célestes Belgique V V 1016
105 lindekens christian 1978 H België V 1048
106 Deghislage Jérôme 1987 H Belgique V V 1020
107 Severin Jan 1963 H Loopgroep Nederland V V 1019
108 Ducamp Jacques 1969 H Cepal V V 1085
109 leyder olivier 1976 H PMX Belgique
110 Willems Peter 1963 H nederland V V 1017
111 Sadzot Charline 1980 F RDV run Belgique
112 Zanzen Daphné 1991 F Belgique V V 1024
113 lecler christine 1958 F belgique V V 1018
114 adeline Munaut 1980 F BE V V 1047
115 remi Luxen 1966 H BE V V 1049
116 ROOMANS Christian 1963 H Belgique V V 1043
117 Hanon Jean-Paul 1974 H Belgique
118 BERTRAND Audrey 1981 F BELGIQUE
119 Delhaise Jean-Martin 1981 H EvoRun 1 Belgium
120 gossiaux renan 1988 H Run attitude/Promosport belgique V V 1050
121 Loneux Caroline 1977 F Run4Fun Havelange Belgique V V 1055
122 SNEESSENS Alain 1970 H Belgique V V 1054
123 Jezdinska Karolina 1989 F Belgique V V 1057
124 Denis Pierre 1982 H Belgique V V 1053
125 Savelkoul Aurélie 1984 F Belgique V V 1056
126 Manu Rigo 1963 H Andenne sans BE V V 1036
127 BECKERS FRANCOISE 1973 F run4fun havelange Avenue de Criel 21 Belgique
128 ROYER Dominique 1966 H France
129 Leci Florian 1989 H Belgique
130 Hemmes Kim 1982 F Nederland V 1025
131 Demarteau Alain 1966 H Belgique V V 1032
132 Taruishi Yuko 1964 F Japan V V 1028
133 Broux Tom 1985 H BE V V 1035
134 THIELTGEN Bertrand 1985 H Belgique V 1242
135 Vriends Ben 1990 H Eindhoven Atletiek 749155 Nederland
136 Lieshout Jamie 1991 F Eindhoven Atletiek 535273 Nederland
137 Sanne Koelemeijer 1984 F Nederland V V 1026
138 Dumont Antoine 1990 H Belgique V
139 WIJNS David 1974 H belg V V 1030
140 Van Etten Maaike 1975 F Nederland V 1268
141 Kleinjans Daniel 1991 H Nederland V V 1027
142 de Cock Cédric 1986 H Nederland V V 1031
143 Tasset Christian 1956 H Pochtrunning Belgium V V 1040
144 Vermeiren Brice 1971 H Belgique V V 1059
145 D'haeyer Wim 1981 H België V V 1038
146 Tilley Jessica 1986 F België V V 1037
147 chapeau mathieu 1983 H Belgique V 1088
148 DEGEMBE Maxime 1988 H Belgique V V 1256
149 Léonard Rosemonde 1948 F CO Liège Quai Paul van Hoegaerden, 2 Belgium
150 Léonard Rosemonde 1990 F Belgium V V 1060
151 Gendebien Magali 1998 F belgique V
152 Collette Thomas 1985 H Belgique V V 1039
153 Picollo Naike 1991 F Italie V
154 Lartelier Nicolas 1988 H Cepal 51 rue Elise Belgique
155 willequet anne 1975 F belgique
156 Paul Smeets 1966 H Netherlands
157 Senden Rombout 1968 H Hollande V
158 De Keyzer Alexis 1988 H Belgique V V 1062
159 GONZALEZ VIEDMA LAZARO 1961 H BELGIE
160 DENIS Guy 1948 H Belgique V V 1064
161 Borguet Catherine 1990 F belgique
162 ALLONSIUS CHRIS 1952 H jt de olifant oostende belgium
163 Visser Bram 1989 H Belgium V V 1061
164 Boonders Ed 1962 H AC Waterland 482135 Nederland V V 1063
165 Defrance Anne 1980 F Belgique
166 Letesson Clement 1988 H Belgique V V 1184
167 Wilbers Rene 1985 H Nederland V
168 Florkin Pierre 1965 H Extratrail Belgique V V 1065
169 Mersch Albert 1967 H Luxembourg
170 Bogovic Franc 1987 H / / Belgie V 1069
171 Hellin Max 1981 H RUE BLANCHE, 39 Belgique V V 1066
172 CRANSVELD Christiane 1972 F TTF Belgique V V 1071
173 Van der Poorten Joachim 1996 H Edingseweg, 183 België
174 Roosens Benoit 1989 H BDD Belgique V V 1074
175 Marco Pellegrini 1987 H Netherlands V V 1075
176 Michel Olivier 1981 H GAG Belgique V V 1067
177 Strykers Francois 1982 H RTS Sprimont Belgique V 1082
178 DUMONT Gregory 1978 H Belgique V V 1068
179 Cornet Emmanuel 1981 H E.T.Enghien Belgique V V 1073
180 Willems Josianne 1961 F Belgique V V 1100
181 ALFATLI Aymeric 1977 H Belgium
182 Brouwer Jan Kees 1961 H AV Phoenix NL V V 1070
183 PIRQUET John 1980 H Belgium V V 1110
184 Beckmann Doris 1973 F Belgien V V 1113
185 Vosters Yvonne 1990 F AVR'69 Nederland V
186 Laroche Charlotte 1979 F Belgique V 1076
187 Van Cant Joachim 1978 H Belgique
188 Claeren Jan 1988 H Veloman België V 1078
189 Roskam Justine 1988 F België V 1077
190 Niessen Philippe 1990 H ASV Werth Belgium
191 Vanhulle Tim 1986 H JC Mandeldal België V 1180
192 Caron Eva 1974 F Belgie
193 De Cock Olivier 1989 H Belgie V
194 Goossens Thomas 1985 H LDLV Clos des Bouleaux, 12 Belgium
195 SARLET Julie 1985 F Belgique
196 Malbrecq Clémence 1985 F BDD Belgique V V 1081
197 van Kampen Arjan 1968 H Netherlands V V 1079
198 ALLONSIUS CHRIS 1952 H JT DE OLIFANT Belgium V V 1287
199 Thomé Grégory 1993 H Trail des Titans Belgique V V 1090
200 Willems Julien 1994 H Trail des Titans Belgique V V 1087
201 Marcel Mathieu 1986 H UTT 60013M86 Belgique V 1080
202 Caron Eva 1974 F V 1177
203 Peeters Valentijn 1977 H Belgie V V 1083
204 Renette Jasmine 1992 F I love Running Liege Belgique V 1089
205 Hubeaux Benoît 1983 H Belgique V V 1095
206 Dubaele Isabelle 1978 F 8 rue Georges Guynemer France
207 Weijtens Kay 1981 H Nederland V V 1086
208 ENGELEN Benjamin 1988 H Belgique
209 Donneau Maxime 1987 H TAF Belgique V V 1092
210 dabe jeanique 1964 F Arel trail be V 1176
211 jaques hans 1965 H Torrac België V 1093
212 Janvier Philippe 1979 H Belgique V V 1106
213 Colson David 1979 H Belgique V 1103
214 Evrard Jean-Francois 1979 H Belgique V 1105
215 Nerrinck Johan 1979 H Belgique V 1104
216 HIROKAZU HIRANO 1984 H JAPAN V V 1189
217 Emi Suzuki 1982 F JAPAN V V 1101
218 Bosmans Linn 1978 F belgië V V 1099
219 Taymans Christophe 1972 H België V V 1109
220 Küpper Walter 1953 H L.T. Rocherath Belgien V V 1251
221 Van Calster Isabelle 1973 F Belgique V V 1111
222 Peeters Olivier 1979 H Belgique V V 1102
223 Claeys Ann Sofie 1985 F Racing Club Gent 1595 België V 1201
224 Ruiz Beatriz 1976 F V
225 Demay Isabel 1969 F Turbo Belgique V V 1112
226 Schröter Bettina 1969 F LT-Training by Neiss Deutschland V V 1091
227 Descheemaecker hanne 1991 F België
228 Grégoire Elodie 1994 F Belgique
229 Grégoire Dominique 1960 H Belgique
230 Coudron Inge 1990 F Belgique
231 fobe caroline 1974 F belgique V V 1098
232 Gillijns Matthias 1978 H Belgie V V 1114
233 Croes Gérald 1992 H Trifast 2100293933 Belgique V V 1115
234 CHAPEAU François 1979 H B V V 1097
235 Bartholomé Tommy 1976 H 5 des Ardennes Belgique V V 1096
236 Seguido Alvarez Francisco 1976 H Run’Essence Belgique V V 1107
237 Fossoul Frédérique 1987 F Belgique V V 1192
238 Simonis Suzanne 1961 F challenge l'avenir Belgique V V 1108
239 Poncelet Alain 1955 H Ans en forme Belgique V V 1300
240 Daneel Ivan 1974 H Onder Ons Oosterbeek Nederland V V 1094
241 gosselin robert 1966 H KAA Gand B
242 Malchair Vanessa 1978 F I Love Running Liège V
243 Van Stevens Raf 1966 H Dobbelbos, 6 België V V 1175
244 Goosse Philippe 1961 H Arel Trail Arlon BE V V 1179
245 Delhaes Luc 1976 H belgique V V 1278
246 Vandenbergh Ben 1990 H Belgie V 1344
247 Colalillo Jeanine 1962 F TAF Gadeli, 6 Belgique
248 Péters Anne 1963 F RFC Liège rue de Haccourt, 50 Belgique V 1178
249 MONTERO Pierre 1965 H AXA TEAM Belgique V V 1146
250 DE NARD Stéphanie 1979 F Rue de l'Abreuvoir, 14 Belgique V V 1190
251 Bolck Joop 1972 H Nederland V V 1174
252 Barte Florent 1993 H Belgique V V 1181
253 GENON Marie-Pierre 1969 F Belgique V V 1182
254 LEJEUNE Kathy 1974 F Belgique V V 1183
255 Mula Salvatore 1973 H Belge V V 1191
256 Neirynck Gunter 1977 H Belgiê V V 1147
257 Coudray Rachel 1979 F AXA Running Belgique V V 1185
258 Dollendorf Serge 1972 H Lauftreff Reuland und Umgebung Belgien V V 1163
259 Schwall Ralph 1969 H Lauftreff Reuland und Umgebung Belgique V V 1123
260 De Zwart Maarten 1971 H AV Rijnsoever Nederland V V 1187
261 Sarlette Nadine 1976 F Lauftreff Reuland und Umgebung Belgien V V 1116
262 Thomassen Janny 1958 F Nederland
263 Collard José 1960 H GAG V V 1126
264 Leloup Virginie 1976 F Belgique V V 1128
265 DEFAUWES Benoit 1968 H LA CAVE QUI COURT BELGIQUE V V 1118
266 Caravaggio Angélique 1979 F Jc Baudour Belgique V V 1130
267 MOREAU Christine 1982 F Belgique V V 1188
268 Lombard Philippe 1971 H OBJ Belgique V 1129
269 Steven Schoeters 1971 H Belgie V V 1151
270 Niessen Philippe 1990 H ASV Werth Belgique V V 1132
271 Gilson Lionel 1989 H Belgique V V 1193
272 Pijl Mark 1963 H AC Waterland 661968 Nederland V V 1279
273 Bredo Raphael 1974 H Belgique V 1283
274 Kinkel Doris 1979 F Brander SV Tri Team / Team RunVicht Deutschland V V 1194
275 laventurier sophie 1972 F AXA Running Belgique V 1125
276 FRANCOIS Géraud 1972 H Bail Run Belgique V 1124
277 Havard Philippe 1974 H Belgique V V 1136
278 Hecq Oli CRUCHOT 1966 H Coureurs Célestes: J³ Belgique V V 1215
279 Hiertz Michel 1992 H belgique V V 1338
280 Horward Adrien 1994 H BarzAddict Belgique V V 1233
281 BOELS Peter 1970 H - - België V V 1172
282 Buytaert Svere 1999 H Trol Belgium Belgie V V 1152
283 Vanhoof Peter 1967 H / België V V 1325
284 Lissens Marie-Christine 1968 F AXA Running Belgique
285 Coorevits Geert 1965 H AXA Running Belgique
286 Aldenhoff Olivier 1975 H Belgique V V 1331
287 Bachelier Victor 1988 H Belgique V V 1246
288 Henon Florence 1972 F Belgique V V 1145
289 Dejet Vincent 1968 H 5 des Ardennes Route de Bande 9 Belgique V V 1329
290 maraite marjorie 1982 F Belgique V
291 Toussaint Ivan 1976 H Les Idylles Belgique V V 1148
292 Van Landuyt Benjamin 1975 H Zweden V V 1133
293 TENEY LAURENCE 1984 F TCBM 61637F84 Belgique V 1154
294 toussaint christophe 1978 H Belgique V V 1131
295 DEHANT Anne-Pascale 1966 F RC NAMUR Belgique V 1153
296 Vanhulle Joachim 1994 H België V V 1140
297 Vereckt Marjorie 1981 F Belgique V V 1162
298 Vanhulle Rebecca 1996 F België V V 1141
299 Declercq Jef 1994 H Belgie V V 1207
300 thonon eve 1972 F run loisir rfcl belgique
301 verstappen Nicole 1978 F Nederland V V 1155
302 Kegels Laurent 1971 H V V 1248
303 Magis Jean-Benoît 1973 H RCA SPA Belgique V V 1137
304 Demblon Florian 1990 H / / Belgique V V 1134
305 REMY Gilles 1984 H BELGIQUE V 1328
306 Haleng Frederique 1972 F AXA TEAM Belgique V V 1135
307 De Fraine Ingrid 1979 F Belgie V V 1127
308 Peutat Sébastien 1981 H FNO6 V 1158
309 Van Eycke Gert 1968 H Volharding beveren Belgie V 1122
310 Vergauwen Ronny 1966 H Volharding beveren Belgie V V 1142
311 Skevee Christian 1972 H FNO6 V 1159
312 Nerrinck Johan 1979 H FNO6 V 1160
313 Guibert Christophe 1989 H FNO6 V 1161
314 Devos Pierre 1954 H FNO6 V 1157
315 Merckx Patrick 1961 H Volharding beveren Belgie V V 1121
316 Trautmann Andreas 1962 H Brander SV Tri Team Deutschland
317 Lheureux François 1981 H Belgique V V 1138
318 amicone jean-pierre 1961 H hst belgique V V 1156
319 Desmet Amélie 1983 F Belgique V V 1139
320 Dechamps Isabelle 1968 F RFCL - Hassan Team Belgique V V 1217
321 Gunter Neirynck 1977 H Belgie V
322 De Bock Ivo 1970 H Volharding beveren belgie V 1120
323 Farnier Marguerite 1966 F Axa team Belgique V V 1119
324 Sadoine Yves 1960 H Sella Ronda Team B V V 1214
325 vanderroost frederik 1982 H
326 TYTECA Cédric 1974 H RCB BEL V V 1149
327 TYTECA ARTHUR 2003 H RCB BEL V V 1150
328 Spileers Geert 1969 H Sella Ronda Team Belgie V V 1219
329 Duhr Mathias 1976 H DJK Jung Siegfried Herzogenrath Deutschland V V 1318
330 RUWET ARNAUD 1980 H New Elan Belgique V V 1166
331 LHEUREUX André 1968 H New Elan Belgique V 1167
332 MARICHAL MARIE 1983 F ANS EN FORME belgique V V 1117
333 Hubert Eric 1966 H Herve Belgique V V 1209
334 Denis Kevin 1988 H Turbo 57695M88 Belgique V 1277
335 CLAES Laurent 1968 H La Cave Qui Court Belgique V V 1168
336 BELLEFLAMME Pascale 1970 F La Cave Qui Court Belgique V V 1165
337 Van Reeth Kevin 1991 H Belgique V 1216
338 Chronowski Marek 1977 H Poland V
339 ORDONEZ LAURA 1990 F FILOU TEAM BELGIQUE V 1144
340 sluysmans martin 1960 H belgique V 1164
341 Nuttens Martin 1948 H Belgique V V 1143
342 Kraus Dirk 1970 H Roadrunner Germany V V 1171
343 Bodart Fiona 1995 F Belgique V V 1210
344 Ballant Denis 1963 H AXA TEAM Belgique V V 1169
345 Steffens Tanja 1975 F Weicheier Deutschland V V 1236
346 Vandewal Martijn 1983 H België V V 1199
347 Calderan Paola 1966 F Belgique V V 1314
348 Libois Clotilde 1988 F Belgique V 1254
349 Pinckaers Robert 1964 H Cave qui Court Belgique V 1336
350 Waterkeyn Solange 1977 F JCPMF Uccle Belgique V V 1218
351 VANDEZANDE Vincent 1966 H Rue Duc d'Arenberg, 17 Belgique V V 1266
352 Duspeaux Fabienne 1963 F Jcpmf awans Belgique V 1212
353 Mohren Frank 1969 H Germany V V 1170
354 Van Dessel Geoffroy 1979 H LDLV Belgique V V 1211
355 Kartheuser Mathieu 1992 H Belgique
356 Jeuniaux Olivier 1971 H Belgique V V 1202
357 Nihoul Simon 1987 H France V V 1222
358 Delande cécile 1976 F Belgique V
359 Roorda Christophe 1983 H Herve BELGIQUE V V 1308
360 Beauwens Florence 1988 F / / Belgique V V 1203
361 fontaine pierre 1977 H running fernelmont belgique V
362 Lauwers Coen 1990 H AVR'69 Nederland V
363 Kartheuser Mathieu 1992 H Belgique V V 1173
364 Descheemaecker Hanne 1991 F België V V 1204
365 GLEVICZKY ANDRE 1962 H Titan Nivelles 58650M62 Belgique V V 1198
366 Vancraeynest Fedrik 1979 H Belgie V V 1200
367 Verhaeghe Michiel 1990 H België V V 1206
368 Georges Cedric 1978 H Running Fernel;ont Belgique V V 1213
369 Jewasinski Michel 1972 H Les zafters Belgique V V 1232
370 De Craemer Isabelle 1971 F RC Gent Veldstraat, 53 A België V V 1208
371 Dujardin Manoël 1983 H Running Fernelmont Belgique V V 1229
372 Rennotte Raphaël 1976 H Belgium V
373 Malfliet Katja 1981 F Hrc België V V 1226
374 Vandenbergh Ben 1990 H België V V 1334
375 Claeys Ann Sofie 1985 F Racing Club Gent 1595 België
376 MANSY MICHELE 1968 F AXA Team Belgique V V 1205
377 GAROT Charles 1978 H Running Fernelmont Belgique
378 LEMAIRE Michel 1963 H RCA Spa Belgique V V 1228
379 Salvato Domenico 1963 H Mystère Belgique V 1257
380 Coelen Patrick 1975 H Belgique V V 1243
381 Libotte Virginie 1977 F Run In Liège Belgique V V 1220
382 Nondonfaz Xhavier 1974 H Belgique V V 1227
383 Sen Ercan 1970 H Cepal Belgique
384 Heyndrickx Jan 1962 H HAMURABI België V V 1223
385 Lambert Noémie 1993 F V V 1302
386 Bos Ellen 1970 F Nederland V 1342
387 Bos Peter 1967 H Nederland V 1343
388 Marchal Patrick 1968 H TURBO Belgique V V 1231
389 Neumann Max 1992 H Belgien V V 1224
390 cornet geraldine 1990 F promosport racing team belgique V V 1323
391 Dessoy Arnaud 1985 H Belgique V V 1230
392 Lovens Laetitia 1978 F Belgique
393 Persy Anthony 1973 H Belgique V
394 Dirick Sandrine 1978 F Rue Bolette 1A Belgique V V 1326
395 ROSKAM Cédric 1992 H Belgique V V 1245
396 Wolf Alexander 1968 H Brander SV Tri-Team Deutschland V V 1237
397 Ruth Cindy 1978 F Belgique V V 1239
398 DEFLANDRE Jean Marie 1963 H BELGIQUE V V 1322
399 De Geyter Sébastien 1987 H Belgique
400 GILSON FELICIEN 1959 H ttf 57141m59 BELGIQUE V V 1267
401 Robert Nicolas 1987 H Belgique V V 1225
402 cops Nadia 1971 F België V V 1235
403 Lommelen Rudy 1961 H V V 1234
404 Lommelen Rudy 1961 H België
405 Mouli Richard 1968 H AXA Running Team Belgium V V 1292
406 Lievens Frederic 1979 H Belgique V V 1320
407 Doratiotto Mathieu 1993 H Biotrail Running Team Belgique V V 1288
408 bastin paul 1950 H idylles bel V 1316
409 Schacht Wim 1968 H Gent Running Team België V 1258
410 Smets Karine 1976 F Axa Running Team Belgique V 1309
411 Semienova Irina 1976 F Z'heros de Malmedy Belgique V V 1291
412 Libois Clotilde 1988 F Belgique V
413 Moussebois Eric 1985 H RT Sprimont Belgique V V 1295
414 BASSLEER Olivier 1948 H rue Winamplanche, 106 Belgique V V 1244
415 Vanvoorden Philip 1970 H Graaf de Brigodestraat, 9 België V V 1250
416 bogaert maarten 1979 H Judoclub Banzai Belgie V V 1252
417 SERGIO GABARRE 1984 H ESPAGNE V
418 Kohnen Olivier 1982 H Belgium V V 1255
419 Hertay Philippe 1959 H La Cave qui Court Belgique V V 1238
420 Weijling Frank 1966 H Tas '82 Nederland V V 1262
421 Prommenschenckel Sheila 1969 F Tas '82 Nederland V V 1263
422 tempels Alain 1961 H mollets d'or belgique V V 1259
423 Guillaume Stéphane 1968 H V V 1247
424 Verdure Kevin 1986 H Aigle d'Or Rue Edouard Colson, 84 Belgique V V 1265
425 Lupsin Dominique 1969 H Belgique V V 1293
426 Vergnon Florence 1974 F Belgique V V 1313
427 LAMBINON CHRISTOPHE 1992 H BELGIQUE
428 Absil Christophe 1972 H Belgique V V 1297
429 TANASE Arielle 1967 F rue des Wallons, 75 Belgique V V 1253
430 Toussaint Bertrand 1987 H Toujours Allure Belgique V V 1282
431 Hanssen Roland 1966 H La Cave qui court Belgique V V 1261
432 Fafchamps Claudine 1968 F La cave qui court Belgique V V 1260
433 Beckers Daniel 1966 H Étoile 68 Slins Belgique V V 1301
434 meziani mohand 1967 H CSF Mystére belgique V V 1249
435 Mathieu Cyril 1996 H salm trail team Belgique V V 1311
436 Bosschem Olivier 1971 H AXA Running Team Belgique V V 1294
437 Kehl Marc 1972 H Joggans Belgique V V 1240
438 Hagelstein Julien 1989 H Belgique V V 1296
439 Descornet michel 1971 H ETZa 03344M71 Belgique V V 1275
440 Lecocq Michele 1966 F AXA Running Team Belgique V 1312
441 Jodogne Marie-Jeanne 1973 F HST Belgique V 1285
442 Bouvy Damien 1977 H Belgique V V 1310
443 Rausin Cecile 1974 F Belgique V V 1241
444 SENS Laurent 1966 H France V V 1280
445 Gazan Adeline 1991 F Joggans Belgique V V 1315
446 REGNIER Didier 1967 H Les Zafters Belgique V
447 Joseph Bernard 1977 H Belgique V V 1339
448 Lepiemme Caroline 1978 F Run loisir rfcl Hassan Team Belgique V V 1335
449 Houben Guy 1967 H VACH Belgie
450 willot anne 1962 F run loisirs hassan team Rue des Ecoles, 25 Belgique V V 1304
451 vieslet bernard 1963 H des écoles 25, 59a025000 Belgique V 1305
452 De Beer Michèle 1957 F OCR BELGIUM WALLONIA Belgique V V 1273
453 PETIT Cédric 1976 H GAG Belgique V V 1298
454 VERCAMMEN Michel 1974 H Jogging Chaineux Belgique V 1281
455 fasbinder Olivier 1970 H les idylles belgique V V 1264
456 Willems Jérôme 1985 H Belgique V V 1299
457 Willem Marie 1972 F RFY Belgique V V 1306
458 Canisius Anne-Pascale 1971 F Belgique V V 1270
459 Didier Dumont 1970 H Belgique V V 1286
460 Baltus Daniel 1979 H Belgien V
461 winandy guy 1956 H Rca spa Belgique V V 1303
462 Tuchenhagen iris 1969 H DJK Jung Siegfried Herzogenrath deutschland V
463 Massin Rudi 1969 H Belgique V 1269
464 Zimmermann Uli 1965 H Blutsbrüder Auf Beverau, 25 Germany V V 1319
465 Lopez Celso 1959 H Belgique V 1321
466 de Froidmont Guillaume 2001 H RCA SPA Belgique V V 1271
467 BOLSEE Evelyne 1967 F Boitheux Running Team Belgique V V 1327
468 de WERGIFOSSE Yves 1967 H Boitheux Running Team Belgique V V 1333
469 Marissiaux Bénédicte 1976 F GaG V V 1289
470 bastien guillaume 1976 H skyrunner team belgique V V 1324
471 Brutinel muriel 1982 F boitheux belgique V 1272
472 Boulton Philippe 1968 H La cave qui court Belgique V V 1317
473 Gilot Christine 1973 F GaG Belgique
474 leclercq LAURENT 1973 H team du caillou France V
475 Vercammen Vincent 1981 H RCASpa Belgique V V 1340
476 Tamri Hassan 1966 H Joggans Belgique V V 1284
477 Trillet Denis 1994 H Tri Ardennes Belgique V V 1276
478 Demoitié Aline 1983 F Belgique V V 1307
479 Rodde Jan-henning 1968 H Braveheart Deutschland V V 1290
480 Büskens Jens 1969 H Ohne Deutschland V
481 Defossa Arnould 1981 H Belgique V 1330
482 Joannes Didier 1973 H Damp belgique V
483 Watelet Christophe 1976 H 13 rue du Burundi Belgique V V 1274
484 Vandewoestyne Bart 1978 H Atletiek Zuid West 4516 Belgium V